Wyszukiwarka
Ostatnio oglądane
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Regulamin sklepu

Polityka prywatności i regulamin strony xpert.info.pl

 
 
 
 

Polityka prywatności

Administratorem Danych Osobowych zbieranych na stronie xpert.info.pl jest firma XPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą przy ul. Budziwojska 403, 35-317 w Rzeszowie.

Jakie dane przetwarzamy

Korzystając ze strony xpert.info.pl oraz dostępnej na niej funkcjonalności zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Xpert następujących danych:

  • Twoje imię, nazwisko, adres IP, adres email i/lub numer telefonu, w przypadku komentowania wpisów na blogu lub użycia formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem xpert.info.pl/kontakt/
  • Informacji dotyczących Twojej aktywności na stronie xpert.info.pl, m.in. odwiedzonych stron, czasu wizyty, Twojej lokalizacji, użytego urządzenia, przeglądarki internetowej oraz podobnych. Dane te są automatycznie zapisywane przez przeglądarkę w tzw. plikach cookies na Twoim urządzeniu, jednak możesz w dowolnym momencie je zablokować lub całkowicie usunąć korzystając z funkcji twojej przeglądarki internetowej.

Do czego wykorzystujemy Twoje dane

Twoje dane przesłane przez formularz na stronie xpert.info.pl będą przechowywane i wykorzystywane przez firmę Xpert w celach kontaktowych, handlowych i/lub bezpośrednio dotyczących usług wykonywanych przez nas na rzecz Ciebie, Twojej firmy i/lub Twoich współpracowników.

Pozostałe dane, w szczególności pliki cookies zebrane przez przeglądarkę, mogą zostać udostępnione przez firmę Xpert podmiotom trzecim w celach analizy zachowań użytkowników, marketingu i/lub remarketingu. Takimi podmiotami mogą być popularne sieci społecznościowe lub firmy oferujące usługi reklamowe w internecie, na przykład:

  • Firma Google, poprzez usługi Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager lub wtyczki wideo YouTube. Politykę prywatności firmy Google możesz znaleźć tutaj.
  • Firma Facebook, poprzez wtyczki społecznościowe lub usługę Facebook Ads. Politykę prywatności firmy Facebook możesz znaleźć tutaj.
  • Inne firmy i/lub serwisy społecznościowe o podobnym profilu działalności. W tym przypadku zostaną one dodane do tej listy.

Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

W dowolnym momencie możesz poprosić firmę Xpert o wgląd, zmienienie, ograniczenie przetwarzania, lub całkowite usunięcie Twoich danych osobowych kontaktując się z nami przez formularz dostępny na stronie xpert.info.pl/kontakt, lub mailowo pisząc pod adres firma.xpert@gmail.com.

 

Regulamin strony xpert.info.pl

Strona xpert.info.pl jest prowadzona przez firmę XPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zwana dalej Firmą) z siedzibą przy ul. Budziwojska 403, 35-317 w Rzeszowie oraz wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 813-387-44-17.

  • Strona ma charakter informacyjny i prezentuje jedynie obecną ofertę produktową i usługową Firmy.
  • Wszelkie opisy, karty charakterystyk oraz zdjęcia produktów, pomimo dołożenia wszelkich starań, mogą zawierać błędy i niedopatrzenia.
  • Lista dostępnych produktów, ich pojemności, zapachy, skład chemiczny i wygląd opakowań mogą ulec zmianie bez wcześniejszego ostrzeżenia.
  • Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki oraz wizualizacje produktów na stronie xpert.info.pl należą do firmy XPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, lub zostały wykorzystane za zgodą ich autorów.

Powyższy regulamin może ulec zmianie. Ostatnia aktualizacja: 20/02/2022.

Newsletter
weryfikator
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Aktualna Data: 2024-06-24 06:28
Data Ostatniej Aktualizacji: 2022-10-25
Oprogramowanie sklepu internetowego xpert.info.pl